• Новак
лофт 2-рака затворен ѕид осветлување тела за Домашни уметнички Декорации E27 Ресторан ноќни Arandela bronzed Прилагодливи Ѕид sconce

лофт 2-рака затворен ѕид осветлување тела за Домашни уметнички Декорации E27 Ресторан ноќни Arandela bronzed

DEN 7570.00
DEN 7968.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
regron
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Новина
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Железо
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
2
Техника:
обложено
Примена:
Трпезарија
Осветлување Област:
5-10square метри
Употреба:
празник
Гаранција:
2
Број На Модел На:
shuiguang-20288
Карактеристики:
Индустриски Осветлување
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS,УЛ
Боја На Каросеријата:
Жолта
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
110-240V,240V,120V
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите

Избор на клиент

6 LED ПИР Тело Сензор за Движење се Активира Ѕид Светлина Ноќ Светлина Индукција Светилка за Автоматско вклучување/Исклучување
  • Новак

6 LED ПИР Тело Сензор за Движење се Активира Ѕид Светлина Ноќ Светлина Индукција Светилка за Автоматско вклучување/Исклучување

DEN 158.00 225.60

Ако некој објект е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме да не известит