• Новак
USB 3.0 Женски Тип-C Машки Конвертор Мини Метал Случај USB на Тип C Податоци Sync OTG Адаптерот за Полнач

USB 3.0 Женски Тип-C Машки Конвертор Мини Метал Случај USB на Тип C Податоци Sync OTG Адаптерот за Полнач

DEN 28.00
DEN 29.76
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Поврзете го USB флеш диск и други периферни уреди со USB портот на вашиот уред со Тип-C порта и OTF функција.
Метална школка, мини пренослив дизајн.
Спецификација :
Нето Тежина : околу. 4g
Големина : прибл. 32 X 14 X 6mm/1.26 X 0.55 X 0.24 во
Боја : Роза Злато
1 X Конвертор

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
VAKIND
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
тип c конвертор
боја:
Роуз Злато
реден број:
178049

Избор на клиент