• Новак
Моторот Guard Несреќа На Автопатот Бар За Полнење За Индискиот Скаут 2015-2018 Шеесет 16 18 Repl. 2881756-156

Моторот Guard Несреќа На Автопатот Бар За Полнење За Индискиот Скаут 2015-2018 Шеесет 16 18 Repl. 2881756-156

DEN 12182.00
DEN 13098.72
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.25"
Боја : Црна, Хром(два боја на располагање)
Материјал : Челик
Fitment : За Индискиот Скаут Шеесет 2016-2018 За Индискиот Скаут 2015-2018 За Индискиот Скаут т Плувка 2018 го Замени Дел Број : 2881756-156
Пакетот Вклучува :
1x Автопатот Бар Kit (Како на сликата прикажани)
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Повеќе Погледнете :
Моторот Guard Несреќа На Автопатот Бар За Полнење За Индискиот Скаут 2015-2018 Шеесет 16 18 Repl.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ви благодариме за вашето внимание !
Со среќа !
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
како опис
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
XF2906F10-Б, XF2906F10-E
Бренд Име:
TCMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
боја:
имаат два боја

Избор на клиент