• Новак
1000pcs 13x18cm Браун kraft хартиена кеса со круг прозорец застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подароци/чај

1000pcs 13x18cm Браун kraft хартиена кеса со круг прозорец застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба

DEN 4713.00
DEN 9062.40
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


1000pcs/многу 13x18+4 Браун kraft хартиена кеса со круг прозорец застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подароци/чај
Тип : Браун kraft хартиена кеса Подарок Накит Пакување Торба за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : kraft хартиена кеса Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина на : 13*18+4 браун kraft хартиена кеса Количина : 1000 Pcs Бела kraft хартија торба (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=1000 Pcs Ќе Добиете 1pack на Браун kraft хартиена кеса Подарок Торба

Главните карактеристики

боја:
13X18cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
13*18+4
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
18cm
Производ Карактеристики:
Браун kraft хартиена кеса Накит пакување торба хартиени кеси
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта

Избор на клиент