• Новак
6Pcs Мода за Мажи Tuxedo Cufflinks Формално Костим Кошула Studs Ткаенината Поставување Линкови

6Pcs Мода за Мажи Tuxedo Cufflinks Формално Костим Кошула Studs Ткаенината Поставување Линкови

DEN 157.00
DEN 184.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

6 Pcs Мода за Мажи Tuxedo Cufflinks Формално Костим Кошула Studs Ткаенината Линкови Поставите Спецификации : Тип : Cufflinks Поставите Пол : машки Карактеристики : Корисни, Формално, Tuxedo Кошула Додатоци Материјал : Бакар Максимален дијаметар : стан.1.6 cm/0.63" Минимален дијаметар : стан.1cm/0.39" Боја : Сребро+Црна Количина : 6 Компјутери/Set (2 x Cufflinks, 4 x Кошула Studs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 x Cufflinks (без мало пакет) 4 x Кошула Studs

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Cufflinks
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAVRICK
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент