• Новак
GOLDFOX 1000mAh DMW-BCK7 DMW-BCK7E Камера Батеријата За Panasonic DMC-S1 S3 FH2 FH5 FP5 FP7 FH2GK FH5GK FP5GK FP7GK FX78GK S3GK

GOLDFOX 1000mAh DMW-BCK7 DMW-BCK7E Камера Батеријата За Panasonic DMC-S1 S3 FH2 FH5 FP5 FP7 FH2GK FH5GK FP5GK

DEN 218.00
DEN 287.52
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


GOLDFOX 1000m Ah DMW-BCK7 DMW-BCK7 E Камера Батеријата За Panasonic DMC-S1 S3 FH2 FH5 FP5 FP7 FH2 GK FH5 GK FP5 GK FP7 GK FX78 GK S3 GK
Главна Карактеристика :
* Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет
* Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
* Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
* Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено
Спецификација :
Модел : DMW-BCK7/DMW-BCK7 E
Батерија Тип : Li-ion
Компатибилен со моделите :
За Panasonic DMC-S1 GT, DMC-S1 GK, DMC-S3 GK, DMS-FH2 GK, DMC-FH5 GK
DMC-FH25 GK, DMC-FH27 GK, DMC-FP5 GK, DMC-FP7 GK, DMC-FX78 GK
Напон : 3.7 V
Капацитет : 1000m Ah
Пакет Се Вклучени :
1 x Камера Батеријата

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
GOLDFOX
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
[email protected]#weihao
боја:
Бела
Објектот модел:
DMW-BCK7E/DMW-BCK7
Тип На Батерија:
Li-Ion
Напон:
3.7V
Капацитет:
1000mAh
Компатибилен со моделите 1:
За Panasonic DMC-S1GT,DMC-S1GK, DMC-S3GK,DMS-FH2GK, DMC-FH5GK
Компатибилен со моделите 2:
За Panasonic DMC-FH25GK,DMC-FH27GK,DMC-FP5GK ,DMC-FP7GK, DMC-FX78GK

Избор на клиент