• Новак
Женски сандали 2017 тексас високи потпетици тенки потпетици копчето високи потпетици сандали

Женски сандали 2017 тексас високи потпетици тенки потпетици копчето високи потпетици сандали

DEN 2618.00
DEN 4939.20
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот Медиум материјал : овча Табани : овча Стил : Европа и Америка Помош : тексас Единствена : гума Пети стил : open-пети Пета висина : 7.5 CM И на дното : парична казна штикли Чевли висина : ниска им помогне на Популарната елемент : плитки устата tassel со комбинација на Римската правец на Боја класификација : светло сина, темно сина Големини : 34, 35, 36, 37, 38, 39 По-празна страна : страна затворен простор : еден збор тока шема : чиста боја за чевли процесот на производство : лепило чевли

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Стил:
Моден
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Платформа Висина:
0-3cm
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Горниот Материјал:
Тексас
чевли горната висина степен:
Ниска
пети капа стил:
отворете пети
Боја Класификација:
темно сина
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Моден Елемент:
Плитко, Тесен Појас, Рим
Декорација:
Tassel
Процесот:
Лепило

Избор на клиент