• Новак
Нови Чипка Дебели Блузи Руно Под Кошули, Блузи, За Жени Есен Зима Долг Ракав Еластичност Тенок Канцеларија Дами Елегантен Женски

Нови Чипка Дебели Блузи Руно Под Кошули, Блузи, За Жени Есен Зима Долг Ракав Еластичност Тенок Канцеларија

DEN 905.00
DEN 1065.12
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
AIYANGA
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
hwh 59471

Избор на клиент