• Новак
jingyuqin Силикони Автомобил копче покрие Случај За Fiat 500 3 Копчиња Флип далечинскиот клуч Школка Празна Фоб копче маска

jingyuqin Силикони Автомобил копче покрие Случај За Fiat 500 3 Копчиња Флип далечинскиот клуч Школка Празна

DEN 47.00
DEN 59.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
конус поклопец за вашиот Автомобил копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Силикон
Боја : шоу на слика
Батон : 3 Buttons
Користење на логото : НИКОЈ
Тежина : 15g
Fitment :
За Fiat 500
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналните ставки изгледа иста како нашата слика шоу. oduct продажба точка :
Храна одделение силиконски материјал.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Ние имаме многу боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Обичните Пост Воздух Mail.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
1x Силикони случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Силика Гел

Избор на клиент