• Новак
КОЧАН-64 воочи големината и Кран Pendant Pushbutton Switch Нагоре-Надолу Дожд Доказ Копчето 8

КОЧАН-64 воочи големината и Кран Pendant Pushbutton Switch Нагоре-Надолу Дожд Доказ Копчето 8

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5 x 7 x 5cm / 12. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.) Домување Материјал АБС Боја на Портокалово Црвена Нето Тежина 474g Пакет Содржина 1 x воочи големината и Pushbutton Switch 1 x Jointing Ракав
Опис : Карактеристики : Горе, Долу, Исток, Запад, Југ, Север, Брз, Бавен, 8 притисни копчиња. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција.
Спецификации : Име На Производ Воочи Големината И Pushbutton Switch Модел Бр. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. КОЧАН-64 Функција Rainproof Тип Притисни Копчиња Горе, Долу, Исток, Запад, Југ, Север, Брз, Бавен Оценет Напон и Струја AC 250 V, AC 5 A 500 V, 2 A Вкупната Големина(Прибл. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
AC 250V, AC 5A 500V, 2A
Далечински Растојание:
Rainproof Тип
сертификација:
ГШ,CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
КОЧАН-64

Избор на клиент