• Новак
НА COOLMIND секојдневен о-вратот кратко sleeve памук смешно лабава зомби јадат мозокот печатени мажите Tshirt

НА COOLMIND секојдневен о-вратот кратко sleeve памук смешно лабава зомби јадат мозокот печатени мажите

DEN 299.00
DEN 383.04
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


НА COOLMIND секојдневен о-вратот кратко sleeve 100% памук смешно лабава зомби јадат мозокот печатени мажите Tshirt

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
НА COOLMIND
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на клиент