• Новак
OOTDTY LED Екран НИ Plug AC напон 220V Со Светло за Осветлување на LCD екран Тестер Мушка Одбор Светилка MY24_30

OOTDTY LED Екран НИ Plug AC напон 220V Со Светло за Осветлување на LCD екран Тестер Мушка Одбор Светилка MY24_30

DEN 999.00
DEN 1536.96
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Две висока прецизност податоци читање метри, висока прецизност. Серија и паралелни хибридни линија може да биде откриен. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Buc xtester 2 Парчиња xtest пенкало 1 Buc xleak откривање сонда 1 Buc x US адаптер приклучок 2 Парчиња x Banana Приклучок Адаптер Конектори 2 Парчиња x Lamp монистра. Излезниот напон на вредноста опсег : 0 ~ 180 V (напонот е многу висока, автоматски заштитени) Излезна струја опсег : 0 ~ 20m A Големина на : 14*8. Специјално дизајнирани за повеќето електронски ентузијасти. Светлината монистра реши наоѓаат во собранието не блесне светлината не се направи целиот проблем. Забележливо Медалјони екипа. Употреба : Погоден за сите серии големини и паралелно LED светло beacons една електрична плоча за инспекција и одржување. Електрична изолација безбедно, допрете еден крај од излезната моќ не луѓето. На јаже може да се пристапи од страна на околу 100 различни видови на светлата, светилка панели, светлина одбор. Можете брзо да се идентификуваат проблемите со кои светлина бисери. Излезен напон Прилагодливи, излезна струја. специјализација, стручно-квалитетни, доверливи. (Забелешка : не го допирајте позитивни и негативни полови во исто време) 8.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Мултифункционален прилагодливи LED светилка монистра услуга тестер
DIY Материјали:
Електрични
Моќност Тип:
Батерија
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Бренд Име:
OOTDTY

Избор на клиент