• Новак
2017 Моден Зимски Блузи Жените дебели Топло Turtleneck сјајна Жените блуза Кошули жените плус големина Блузи плус сомот blusas

2017 Моден Зимски Блузи Жените дебели Топло Turtleneck сјајна Жените блуза Кошули жените плус големина Блузи

DEN 759.00
DEN 948.48
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот : 1. Повратни информации : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Сите вратени предмети мора да биде во неговата оригинална состојба и мора да ни овозможи со превозот следење на број и вашите причини.
Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи. Ве молиме љубезно го знам тоа. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. 3-10 Работни Дена Од Express. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
AISIDE
Јака:
Turtleneck
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Beading
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
2017 есен зима жените блузи
Стил:
моден Turtleneck долг ракав блуза жени
боја:
печати на жените блуза
жените блузи:
blusas femininas 2017
camisas femininas 2017 :
чипка блуза
плус големина жените облека:
blusas mujer
топ жени:
гроздобер блуза femme
жените кошули:
плус големина жените облека
blusa feminino:
blusas femininas
сечење на врвот:
camisetas mujer

Избор на клиент