• Новак
Нерѓосувачки челик нето дупка 2.52 дијаметар круг вентилација решетката

Нерѓосувачки челик нето дупка 2.52 дијаметар круг вентилација решетката

DEN 37.92
Во достапна форма

Пристапност

Нерѓосувачки материјал, сребрен тон, круг, мрежа дизајн На ветер можат да тече лесно во просториите каде што престојуваат Користи за да се инсталира во такви места како канцеларии, сали, auditoriums, концертни сали и др. Нерѓосувачки материјал, сребрен тон, круг, мрежа дизајн
Ветрот можат да тече лесно во просториите каде што престојуваат
Се користи за да се инсталира во такви места како канцеларии, сали, auditoriums, концертни сали и др.
Име На Производ : Воздух Пропустливи
Извршување : Блокирам дупка, тркалезна форма
Боја : сребрена на ѕвонење
Материјал : метал
Секоја дупка со дијаметар : 3.3 мм/0.13"
Земјата дијаметар : 53 mm
Нето Тежина : 14g
Пакет Содржина :
1 x вентилационите
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Бренд Име:
wivarra
Функција:
Отпорност На Топлина
Тип:
Алатки
Алатка Тип:
КАКО PICTRUE ПРИКАЖАНИ
Материјал:
како опис

Избор на клиент