• Новак
Задниот Браник Заштитник Опашка задната врата на Багажникот Guard Sill Плоча Scuff Трим Покритие За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 2015 Додатоци

Задниот Браник Заштитник Опашка задната врата на Багажникот Guard Sill Плоча Scuff Трим Покритие За Mazda CX-5

DEN 1706.00
DEN 2159.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Задниот Браник Заштитник Опашка задната врата на Багажникот Guard Sill Плоча Scuff Трим Покритие За Mazda CX-5 CX5 2012 2013 2014 2015 Додатоци Карактеристики : 1). 3 компјутери/set (автомобилот 3 M лепило вклучени) 2). Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик 3). Одлична Декорација и Заштита 4). Лесно да се инсталира
СО cx-5 букви ЛОГОТО

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
За Mazda CX-5
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
За Mazda CX-5
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
WMYFC
Специјални Функции:
eautiful заштита
Објектот Висина:
1inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел Година:
2012 2013 2014

Избор на клиент