• Новак
S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Takahashi Орел Ноктот Пердув Машки И Женски Приврзоци

S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Takahashi Орел Ноктот Пердув Машки И Женски Приврзоци

DEN 1100.64
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Sterling Silver Тајландски Сребро Pendant за Мажи Ѓердан
PENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучени
МЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатен
КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Стил

Главните карактеристики

Гем Боја:
Број 1 На Лево, No. 1 Во Право, No. 2 Лево, No. 2 Десно
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
MY17114
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
Како слик покажува
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент