• Новак
Смешни Младите Т Кошули Мрзливост Возење Велосипед Кратко Sleeve Маици Мажите Животинско Мрзливост Печатени Сопствени Т Кошула

Смешни Младите Т Кошули Мрзливост Возење Велосипед Кратко Sleeve Маици Мажите Животинско Мрзливост Печатени

DEN 395.00
DEN 717.60
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VagaryTees

Избор на клиент