• Новак
TMAX500 TMAX530 Мотоцикл CNC Алуминиум Паркинг Сопирачка Показател за Јамаха TMAX 500 2008-2011 Т-MAX 530 TMAX 530 2012-

TMAX500 TMAX530 Мотоцикл CNC Алуминиум Паркинг Сопирачка Показател за Јамаха TMAX 500 2008-2011 Т-MAX 530 TMAX

DEN 480.00
Во достапна форма

Пристапност


74
7428369276744764 Повеќе производи НАС 34.98 / парче НАС 8.99 / пар НИ 4.59 / пар НИ 12.89 / set НИ 10.99 / пар НИ 5.99 / пар НИ 53 / парче НИ 28 / пар НИ 24.49 / set НИ 14.89 / пар
Опис на производот :
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиум cnc
Бои : црна/сина/портокал/red/златниот/титаниум
Количина : едно парче
Fitment : За Јамаха Т-MAX530 2012 2013 2014 2015 2016 ГОДИНА T-MAX500 2008 2009 2010 2011 Пакетот Вклучува : Едно парче на Мотоцикл Паркинг Сопирачка Лост Купувачот Коментарите :
Производ Фото :

Главните карактеристики

боја:
Црна, Темно Сива, Златна, Портокалова, Црвена, Сина
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
ПА-PL-YA001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
61.5g
Материјал Тип:
cnc алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл Паркинг Сопирачка на Рачката
Бои:
црно/сино/титаниум/златниот/црвен/портокал
Fitment:
За Јамаха Т-MAX530 2012-2016 Т-MAX500 2008-2011
ues:
Паркинг Сопирачка На Рачката
Одговара:
за јамаха
Количина:
цена
Материјал:
CNC
Потеклото на место:
Кина

Избор на клиент