• Новак
камион заклучување на Вратата Хардвер Електрични кабинетот заклучи оган кутија toolcase заклучување на Индустриското Инженерство и машини опрема се справи со knob

камион заклучување на Вратата Хардвер Електрични кабинетот заклучи оган кутија toolcase заклучување на Индустриското

DEN 1528.00
DEN 1608.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


цената е за 1 парче

Главните карактеристики

Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
4140000040
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
Големина:
110*83mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заклучување Тип:
заклучување на вратата

Избор на клиент