• Новак
Се излади во текот на летото на модата влечки висока платформа со сунѓер antiskid влечки со sequins оптоварување плажа флип-апостолки

Се излади во текот на летото на модата влечки висока платформа со сунѓер antiskid влечки со sequins оптоварување

DEN 216.00
DEN 235.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
ПВЦ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Бренд Име:
KNCOKAR
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
bling
Шаблон Тип:
Крпеница
Пета Тип:
Оптоварување

Избор на клиент