• Новак
YIFEI Домот Црква Шапка Свадба Fedora рамен Формално шапка Бренд за Квалитет Класичен Солидна цвет Beret Капи Волна Почувствува Зима Жените Шапка

YIFEI Домот Црква Шапка Свадба Fedora рамен Формално шапка Бренд за Квалитет Класичен Солидна цвет Beret Капи

DEN 763.00
DEN 965.76
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот
Политика На Враќање
1. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Превозот
1.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни. Но, тоа е следење на информации.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Ние ќе ви обезбедиме со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна
Пол:
Жените
Стил:
Формално
Број На Модел На:
M875(25)
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
yanyanmumu

Избор на клиент