• Новак
DC:2017+ Нов 216-0752003 216 0752003 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DC:2017+ Нов 216-0752003 216 0752003 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DEN 960.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Приклучок Тип:
216-0752003
Број На Модел На:
US
Бренд Име:
HMSKJIC
Излезниот Напон:
216-0752003
Излез Тип На:
Нови
Употреба:
BGA
врска:
BGA

Избор на клиент