• Новак
200pc 15mm Сина Снегулки Дрво Круг Копчиња за Шиење 2 Дупки Копчето Божиќ Boutons Scrapbooking Cardmaking DIY ЗАНАЕТИ

200pc 15mm Сина Снегулки Дрво Круг Копчиња за Шиење 2 Дупки Копчето Божиќ Boutons Scrapbooking Cardmaking DIY

DEN 287.52
Во достапна форма

Пристапност


Ви благодарам многу!!!. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот.5 mm approxly Боја : Сина Снегулки НАСЛИКАНИ
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 30-45days!
2. Големина : Прибл за 15mm Дизајн : Тркалезна Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 1,5 м~2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
200 компјутери Дрвени Снегулка Божиќ Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.0 mm Дебелина : 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
Yiasangly
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
UK023
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Сина снегулка шема
Големина:
15mm(dia)
копчето форма:
Круг
Копчето Материјал:
100%Дрво

Избор на клиент