• Новак
Светли бои како одраз на логото Апсорбирање на пот Против пролизгување венчиња Sweatband Headband Еластична Работи Спорт Јога спорт headband

Светли бои како одраз на логото Апсорбирање на пот Против пролизгување венчиња Sweatband Headband Еластична

DEN 360.00
DEN 479.04
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

2995 трговија на Големо Обичај Жените Јога Кошарка Работи Фудбал Тенис Мулти-функција Атлетски спортски Sweatbands Ладење Headband
Опис : Пол : унисекс Големина(За) : Една големина одговара на сите. материјал : 92% полиестер 8% Spandex Прилики : на Отворено, Фитнес центар, Дома, итн Карактеристики : Јога Hairband, Sweatband, Спортски Accessary Изработени од високо квалитетен материјал, еластичен и удобен за носење. Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
ПРОФЕСИОНАЛЕН СПОРТСКИ WIRSTBAND Коса Бенд За Обука

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Полиестер
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
ZXXYAXZJZ
Тип На Објект:
Спорт headbands
боја:
Светла боја
Материјал:
92% Полиестер 8% Spandex
Карактеристики:
Брз-Сува рефлексивни логото апсорбира Потта , имаат еластичен
Повод:
Улица Танц Кошарка Sweatband
Шаблон Тип:
Спортот на отворено работи
Пакет:
секоја една OPP
Е Прилагодена:
да, но може да се Прилагоди но MOQ 300 компјутери
Одговара:
Возрасни жени мажи Една големина одговара на сите.
Стил:
sweatband headband

Избор на клиент