• Новак
YOYOYU Ѕид Decal Винил Уметност Соба Декорација Налепница Decal Тинејџерски Девојка Музика Слушалки DIY Removeable Ѕид Оркестарот Mural YO428

YOYOYU Ѕид Decal Винил Уметност Соба Декорација Налепница Decal Тинејџерски Девојка Музика Слушалки DIY Removeable

DEN 357.00
DEN 475.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис : ГОЛЕМИНА : 42 X47 CM / 57 X65 CM Функција : Пренослив и Издржлив Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Главните карактеристики

боја:
615 СИНА, 627 СИВА, 608 ЦРВЕНА, 601 БЕЛАТА, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X47CM, 57X65CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
YO428
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ

Избор на клиент