• Новак
Кампување Качување Мантил Шатор Мат ЕВА Poncho Raincoats Велосипедизам Дожд Покрие Водоотпорен велосипед дожд ртовите Rainwear Бесплатен превозот

Кампување Качување Мантил Шатор Мат ЕВА Poncho Raincoats Велосипедизам Дожд Покрие Водоотпорен велосипед дожд

DEN 761.00
DEN 800.64
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

ЕВА мантил карактеристики
(1) ЕВА заштита на животната средина материјал е не-токсични, загадување-бесплатно, Рециклира, biodegradable, без токсични гас кога гори, не ја загадуваат воздухот. Во согласност со Европските стандарди EN71. Не-токсични, без стимулација на кожата.
(2) не постои значајна разлика во ефикасноста на пролет, лето, есен и зима, ниска температура отпор, ниска температура на ронливост температура на материјали може да стигнат до -70 степен.
(3) топлинска изолација ефект, топлинска изолација, топлинска изолација и ниска температура отпор, отпорни на ладно.
(4) на звучна изолација ефект е добро, херметички меур дупка
потсетник Нема сонце не се мијат

Главните карактеристики

Големина:
XL
Тип:
Raincoats
Пол:
Жените,Универзална
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Отворено Активност:
Камп
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
M2016
Бренд Име:
EGPER
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент