• Новак
SEALURER 5pcs/многу Мека Намамат 8cm 10.5 g Wobblers Вештачки Мамки за Риболов Мами Море Бас Риболов на Крап Доведе Риба Убодни

SEALURER 5pcs/многу Мека Намамат 8cm 10.5 g Wobblers Вештачки Мамки за Риболов Мами Море Бас Риболов на Крап

DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


SEALURER 5pcs/многу Мека Намамат 8cm 10.5 g Wobblers Вештачки Мамки за Риболов Мами Море Бас Риболов на Крап Доведе Риба Убодни

Главните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро
Бренд Име:
SEALURER
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
B87
Должина:
8cm
Тежина:
10.5g
Тип:
Тоне

Избор на клиент