• Новак
Бесплатен превозот 10pcs B82476A1102M 1uH 6.8 20% 12.95x9.4mm SMD

Бесплатен превозот 10pcs B82476A1102M 1uH 6.8 20% 12.95x9.4mm SMD

DEN 332.16
Во достапна форма

Пристапност

,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.
Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент