• Новак
Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Плоштадот Жолта Кубни Циркони Ѓердан Pendant Обетки Прстен Хривнија Бесплатен Подарок Кутија WPAITKYS

Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Плоштадот Жолта Кубни Циркони Ѓердан Pendant Обетки Прстен Хривнија Бесплатен

DEN 518.00
DEN 863.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
PJS3001
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WPAITKYS
Обликотшема:
Плоштад
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Обетки/Нараквици/Прстени
Главниот Камен Боја:
Жолта
квалитет:
ААА
Земја на Производство:
Кина
накит кутија:
слободни
is_customized:
Yes
Должина на Синџири:
45+5CM
Должина На Хривнија:
18+2cm

Избор на клиент