• Новак
Бебе Истекување Доказ за Пиење Тренер PP BottleTwo се Справува со Пад Отпорни на Вода-тесни Кликнете Lock Пондерирана Flexi Слама

Бебе Истекување Доказ за Пиење Тренер PP BottleTwo се Справува со Пад Отпорни на Вода-тесни Кликнете Lock Пондерирана

DEN 224.64
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Нема течности за да ја ослободите и течење ако тоа не беше вовлечени.
Параметри :
1. Материјал на микробранова ручек кутии, и crispers, чија висока температура отпор до 120 ℃. Спецификација : 270 ml;
2.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас . Ви благодариме!
Имајте на ум : Постои мирис-апсорбирање торба во шише.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Карактеристики :
Вода-тесни шише има мека и еластична силикони слама за да ги заштити бебињата' деликатна заби.) шише висина : 15 cm/ 5. Кога бебињата сакаат да пијат вода, тие само треба да се отвори капакот и пијат без напори.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.

Главните карактеристики

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
waasoscon
Материјал:
Пластични
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Стил:
Цртан филм
Во Врела Вода:
Применливи
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Пластични Тип:
PP
Термо Изведба:
Никој
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Слама Тренер Првенство
Шише Устата:
како се покаже
Отворено Активност:
Турнеја
Применливи Луѓе:
Деца
Обликот:
Со Капак
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
боја:
4 боја на располагање
Пад на превозот:
Поддршка

Избор на клиент