• Новак
0.7 мм 60 компјутери Сино мастило Притискање Ballpoint Пенкала Ученици Канцелариски Канцелариски Прибор Материјали Boligrafos Canetas Пенкала

0.7 мм 60 компјутери Сино мастило Притискање Ballpoint Пенкала Ученици Канцелариски Канцелариски Прибор Материјали

DEN 364.00
DEN 479.52
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


Мастило : Сино мастило
Пенкало совет : 0.7 mm ширина
Пенкало тело ќе бидат испратени по случаен избор
Можете да изберете го комплетот што сакате.

Главните карактеристики

Мастило Боја:
Сина
боја:
60Pcs ballpoint пенкала, 24Pcs ballpoint пенкала, 24 Пенкала и 30 мастило, 60 Пенкала и 50 мастило, 60 Пенкала и 100 мастило, мастило 100
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
Bajotien
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
кликнале ballpoint пен
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Избор на клиент