• Новак
Бесплатен превозот 10pcs CEPH149NP-1R0MC 15*15*10мм 1uH 20A Sumida SMD висока моќност ликвидација електрични

Бесплатен превозот 10pcs CEPH149NP-1R0MC 15*15*10мм 1uH 20A Sumida SMD висока моќност ликвидација електрични

DEN 915.84
Во достапна форма

Пристапност


Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
.
Превозот И Плаќање :
1. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!!
Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа . се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент