• Новак
IVITA 2400g Силикони-Стомак Влечете Кралицата Вештачки Силикон Crossdresser Лажни Бремени 5-7 Месеци ноќта на Вештерките Gestante Transvestite

IVITA 2400g Силикони-Стомак Влечете Кралицата Вештачки Силикон Crossdresser Лажни Бремени 5-7 Месеци ноќта

DEN 10633.00
DEN 14976.00
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Флексибилен и лесен за употреба 4. Прикачување на стомакот на сопствениот стомак. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања
Б. 100% течни силикони животната средина-пријателски 2. Најниска цена и висок квалитет 5. Направи вашата облека покривање на стомакот. Со појас Спецификација : Боја : Sutan Бебе возраст : 5 -7 Месеци Стомак тежина : 2400g Должина : 23 см Ширина : 25cm Дебелина(Висина) : 7 см Пакет содржина : 1x 1450g Беж Лажен Стомак Како да се користи лажен стомак? 1. Мека, вистински и комфорно 6.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Големина:
M
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
LDZ15-СМ
Големина:
5-7 Months
Сексуално Сугестивна:
No
Количина:
1
Бренд Име:
IVITA
Непристојни Слика:
No
Тежина:
2400g
Бебе Возраст:
2-4 месеци
Боја:
Suntan
Објектот:
Силикони-Стомак Лажна Бременост
Катализатор :
Platinum катализатор
чистење:
Рачно миење Само
боја:
Sutan

Избор на клиент