• Новак
Бесплатен превозот 10pcs SRF1306-223Y SMD 2X22MH BOURNS печ 8 pin заеднички режим серпентина inductance

Бесплатен превозот 10pcs SRF1306-223Y SMD 2X22MH BOURNS печ 8 pin заеднички режим серпентина inductance

DEN 915.84
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент