• Новак
Европската Снег Шарм Хривнија за Жени Луксузен Бренд Легура Монистра Змија Синџир Нараквици Позлатен Сребрен Накит

Европската Снег Шарм Хривнија за Жени Луксузен Бренд Легура Монистра Змија Синџир Нараквици Позлатен Сребрен

DEN 165.00
DEN 187.68
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Поставување Тип : Невидливи Поставување на Материјал : кристал Синџир Тип : Змија Синџир Должина : 17~23cm Метали Тип : Сребро Позлатен Формашема : Геометриски Нараквици Тип : Синџир & Линк Нараквици Бренд Име : џек накит број на Моделот : д-р-015 Occashion : Годишнина,подароци,партија Место на потекло : Yiwu град,кина Позлатен : сребро.

Главните карактеристики

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
TaoXu042
is_customized:
yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
жените
Материјал:
Кристално
лето стил:
Шарм монистра
Монистра:
Шарм Нараквици

Избор на клиент