• Новак
6 x М3-M10 Хексадецимален месо тело Титан Позлатен ХСС Рака Завртка Тема Метрички Допрете Вежба Битови

6 x М3-M10 Хексадецимален месо тело Титан Позлатен ХСС Рака Завртка Тема Метрички Допрете Вежба Битови

DEN 286.00
DEN 344.16
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Материјал : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Multicoated оптика гаранција супериорен светлина пренос и светлината Идеален за авто поправка и машини каде metric threads се наведени Погоден за мека допирање на метал, алуминиум, железо
Спецификации : Глава Дијаметар : М3,М4,М5,M6,М8,M10 Тема : М3-0.5 М4-0.7 М5-0.8 M6-1.0 М8-1.25 M10-1.5 Количина : 6 Компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 6 Pcs x Метрички Plug Допрете го

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1E0793
Материјал:
High Speed Челик
Должина:
како се покаже

Избор на клиент