• Новак
Бохемски Двоен Слој Ѓердан Ѓердан Сребрена Боја снабдување со Вода Капка Опал Камен Pendant Ѓердан за Жените Јака Накит за Подарок

Бохемски Двоен Слој Ѓердан Ѓердан Сребрена Боја снабдување со Вода Капка Опал Камен Pendant Ѓердан за Жените

DEN 41.00
DEN 51.36
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Бохемски Двоен Слој Ѓердан Ѓердан Сребрена Боја снабдување со Вода Капка Опал Камен Pendant Ѓердан за Жените Јака Накит за Подарок
Материјал : Алуминиумски
Снабдување Тип : Во Акции Објект
Количина : 1pcs/многу
Метална Боја : Сребрена Боја
Големина : Како Се Покаже Слика
Condiiton : 100 Сосема Нов
Плаќање :
Испорака :
Одржување :
Пакување :
Повратни информации :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Луди Фенг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
F6728
Материјал:
Камен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Функција:
убава
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадба на плажа
фабрика:
Yes
Снабдување Тип:
Во Акции На Објектот
Функција:
Висок квалитет
Големина:
како се покаже слика
боја:
сребрена боја

Избор на клиент