• Новак
EasyNail Супер! 5pcs Ув Гел лак Смена Стап Нерѓосувачки Челик Гел Отстранување Род 3d Нокти Diy Додаток Нова Алатка во Собата.

EasyNail Супер! 5pcs Ув Гел лак Смена Стап Нерѓосувачки Челик Гел Отстранување Род 3d Нокти Diy Додаток Нова

DEN 451.00
DEN 479.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Бренд Име:
Лесно Помине
Големина:
12.5cm
Број На Модел На:
NP01
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
5pcs
Тип На Објект:
Триаголник Главата Ув Гел Лак Смена
Материјал:
Висок Квалитет pushers
боја:
Сребро.

Избор на клиент