• Новак
100mm Вретено Заградата Носителот Вретено Моторни Монтирање Вретено Стеги

100mm Вретено Заградата Носителот Вретено Моторни Монтирање Вретено Стеги

DEN 3995.04
Во достапна форма

Пристапност

ние ќе ви вратат полн со пари.

Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
TS051
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вретено
Структура:
Вретено
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент