• Новак
Природни Нов Зеланд Abalone Школка Мушка Pendant Накит S154

Природни Нов Зеланд Abalone Школка Мушка Pendant Накит S154

DEN 190.00
DEN 220.80
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Abalone Школка
Големина на(Приближно) : 72x38 MM
Тежина(Приближно) : 17 g
Количина : 1 buc

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WANGDONG
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
S154
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент