• Новак
Кулата на Лондон, Англија Занает Хартија Модел за 3D Архитектонско Зграда DIY Образование Играчки рачно изработени Возрасни Загатка Игра

Кулата на Лондон, Англија Занает Хартија Модел за 3D Архитектонско Зграда DIY Образование Играчки рачно изработени

DEN 510.00
DEN 599.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Следење На Веб-Страница :
Се враќа
Производи мора да бидат во иста состојба како што ја добил.
По плаќање на вашата нарачка, ние брод во рок од 7 дена, Купувачот е единствено ОДГОВОРНА ЗА ЦАРИНЕЊЕ .
Ако вашата цел износ е голем, ние ќе го испрати со кутија, ако е тоа потребно, без дополнителни трошоци се обвинети.
Не фрли далеку пакетот која има адреса информациите за испраќачот.
Кутија за пакување метод на потребите за дополнителни трошоци за нас, ние ги користиме ПП Вреќи стандардно за да испратите мала количина на налози.
Ние гарантираме за да се вратите на стоки безусловно во 7 дена по преземањето на испорака на стоката.
За производите
Фотографии на производи е целосно во согласност со, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.(за Русија,Бразил и Аргентина тоа е 90days).
Ако вашата нарачка сумата е мала) и сакам кутија пакет , ве молиме да комуницирам со нас и да платат за екстра превозот цена ,
Ви благодариме.
Забелешка : она што прима не е готов модел , тоа треба да се намали, паста и се соберат !
Кулата на Лондон, Англија Занает Хартија Модел за 3 D Архитектонско Зграда DIY Образование Играчки рачно изработени Возрасни Загатка Игра
Карактеристики : Материјал : EPS хартија
Модел : Кулата на Лондон, Англија
Хартија Страници : 15 страници
Тежина : * * * (5 ѕвезди е макс)
Answer : ___________________________ Note : прирачници беше црна и бела печатени
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !
- Ве молиме пополнете во приемник е полно име(вашето име,отецот име,презиме) во цел поради новата политика на руската обичаи
Превозот Методи :
1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : не може да се следи и побавно.

Главните карактеристики

Тема:
Филм & TV
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тип:
3d хартија модел
Бренд Име:
Denki & Lin
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
MPM-032
Материјал:
Хартија
Скала:
како слика се прикажани
Количината на Предмети во Собата:
15 страница

Избор на клиент