• Новак
830 g 150 см двојно двострано Alpaca ткаенина ванила март дуо високо-одделение камилски влакна ткаенини мека волна ткаенини трговија на големо волна платно

830 g 150 см двојно двострано Alpaca ткаенина ванила март дуо високо-одделение камилски влакна ткаенини мека

DEN 8880.00
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor

Главните карактеристики

Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Материјал:
Волна / Кашмир
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Други
Тип:
cashmere ткаенина
Тежина:
830g / m

Избор на клиент