• Новак
Розева Пеперутка Ѕид Уметност Постери Расадник Отпечатоци Нордиските Стил Сликарство Ѕид Слики за Децата Спална соба Декорација Дома Декор

Розева Пеперутка Ѕид Уметност Постери Расадник Отпечатоци Нордиските Стил Сликарство Ѕид Слики за Децата Спална

DEN 196.00
DEN 268.32
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


- Постер е отпечатена на Платно што е еден вид на најдобриот материјал за постер,тоа е густа,storng,водоотпорен,постер има живописни бои и нема да исчезнат.
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на Број во 1~2 работни дена(Краток ракување со времето и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака.
Имајте на ум : Тоа е постер само,дрвена рамка не е вклучена. Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано .Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.Тоа е идеален за дома декор,детска спална соба декорација,дневна соба украс,подарок.
- Постер ќе дојде без граница,ако треба ,ве молиме потврдете го со нас пред купување., наплата или замена е прифатливо.
Answer : ___________________________ Note :
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред;
- Се очекува испорака од ќе бидат погодени од страна на царинската управа, времето итн.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm Без Рамка, A4 21x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 15x20cm Без Рамка, 70x100cm Без Рамка, A3 30x42cm Без Рамка
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
платно постер
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
нордиските стил:
сликите за дневна соба ѕид
Постер и Отпечатоци:
подарок
платно печатење:
слика за дневна соба
минималистички постери:
Дома Декор
Спална Соба Декорација:
платно постер

Избор на клиент