• Новак
Гроздобер Јаже Pendant Светлина Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Соба декорација

Гроздобер Јаже Pendant Светлина Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски

DEN 5376.00
DEN 6720.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Тело Материјал:
Железо,Коноп Јаже
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
YLT-180
Стил:
Земја
Напон:
90-260V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Плетен
Абажур Боја:
Жолта
Техника:
Рачно Плетени
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
W

Избор на клиент