• Новак
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Octavia 2008 2009 2010 2011 2012 2013

EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Octavia 2008 2009 2010 2011 2012 2013

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Или оставете порака за да Aliexpress порака систем. не се оригинални автомобил дел. 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница.

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични
Бренд Име:
eeMrke
Алармот Тип:
Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Guiding Line:
No
Инсталација Место:
Автомобил Табличка Светлина Застане / Заградата / Домување
Функција:
автомобил камера заградата

Избор на клиент