• Новак
Делта AFB0712VHB 4Y18 DC 12V 0.55 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

Делта AFB0712VHB 4Y18 DC 12V 0.55 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 687.00
DEN 746.88
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Европските земји го користат DHL express. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.

Главните карактеристики

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Број На Модел На:
AFB0712VHB 4Y18
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Фан Големина:
70x70x15mm

Избор на клиент