• Новак
300pcs/боја 8-20cm мали турција пердув flutty Пилешко пердув природни pheasant plumage пердуви за diy маска занает фустан

300pcs/боја 8-20cm мали турција пердув flutty Пилешко пердув природни pheasant plumage пердуви за diy маска

DEN 383.00
DEN 402.72
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Превозот обично се 7-10 работни дена зависи од земјата доставени до.Ако не исплата на следење на број на E-mail во рок од 7 работни дена од comfirming плаќање, pls проверете ја вашата спам и ги контактирајте со нас.
Ако ви треба голема количина или не се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме да бидат слободни да контакт. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата објект, pls ни остави активни повратни информации. 25 (Божиќ ден), се направи до топката, пријатели , принудувајќи активности, самостојно време MV, барови, дискотеки и сл.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Предмети се испраќаат само по уплата .com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.Ние брод предмети преку DHL,EMS,UPS-от,FEDEX,TN или ВОЗДУХОПЛОВНАТА, но ние претпочитаат ЕМС превозот метод.

Главните карактеристики

боја:
бела, taupe, сива, l.розово, сино езеро
Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Суровини
Број На Модел На:
ХТ-002
Стил:
Обоена
Големина:
8-20cm
Минималната Количина:
300pcs
кориснички:
Yes
Материјал:
пилешко пердуви
боја:
Природни пилешко пердув
is_customized:
Yes

Избор на клиент