• Новак
Управниот опрема управување на четири тркала две тркала интелигентни автомобил со песна за да се избегне автомобил шасија

Управниот опрема управување на четири тркала две тркала интелигентни автомобил со песна за да се избегне автомобил

DEN 1272.00
Во достапна форма

Пристапност

【Превозот листа】 : Специјални моторни заклучување на плоча - 4 30мм бакар столб - 8 Заоблени картичка - 2 20mm бакар столб - 4 И тип на картичка - 2 11mm бакар столб - 5 Долго бар - 1 Долго завртка - 4 Кратки бар - 1 Долго главата на завртката - 7 3003 волан опрема - 1 buc Краток главата на завртката - 28 батерија 18650 кутија - 1 Ореви - 12 Имајќи - 2 компјутери Бакар подлога - 2 парчиња

Главните карактеристики

Бренд Име:
SZFYDOSH
Состојба:
Нови
Тип:
Smart автомобил шасија
Примена:
smart автомобил

Избор на клиент