• Новак
1 Парче Prefessional Двојна Pressurization Коленото Влошки Завој Спорт Безбедност Бокс Коленото Заврши Велосипедизам Фитнес Кошарка Коленото Ракав

1 Парче Prefessional Двојна Pressurization Коленото Влошки Завој Спорт Безбедност Бокс Коленото Заврши Велосипедизам

DEN 329.00
DEN 378.72
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Компресија е докажано да се промовира мускулна обнова & превенција на повреди може да потрае вашиот настап на следното ниво.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни(1 или 2 ѕвезди) или неутрални(3 ѕвезди) повратни информации. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, сезона или губење на време во царинската царинење. Ве молиме бидете сигурни дека вратени предмети ниеден друг мирис и дефект.1 Парче Prefessional Двојна Pressurization Коленото Влошки Завој Спорт Безбедност Бокс Коленото Заврши Велосипедизам Фитнес Кошарка Коленото Ракав Бедрото Обемот(ТЦ) S : 35-40cm M : 40-45см L : 45-50cm XL : 50-55cm
Карактеристики Дише & Еластична Двојна Pressurization 3 D Ткаење исто Така се користи како лактот,глуждот,зглобовите,половината и др.Тоа ќе бидат неколку дена пред вашиот пакет за следење на информации покажува на сајтот,ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме следете го вашиот пакет информации за сајтот .
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листа, така што ќе може да се најде нас полесно следниот пат,или ако сакате на нашите производи,ве молиме да ги споделат содржина за вашиот VK, Facebook,Instagram,Twitter,Google+,Reddit и сл.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Големина:
L, M, S, XL
Материјал:
Најлон & Spandex
Број На Модел На:
P-KG-67111
Бренд Име:
anotherboxer
Возраст:
Возрасни
Стил:
Dual Pressurization,Отпорност На Триење,Дише
TC:
бедрото турнеја
Големина:
S(TC35-40cm),M(TC40-45cm),L(TC45-50cm),XL(TC50-55cm)
Спорт:
Велосипедизам,Бокс,Кошарка,Трчање,Тенис и др.
Заштитна Позиција:
Коленото,Глуждот,Зглобовите,Лактите,Половината и др.
Продажба На Единица:
1 Парче(Еден)

Избор на клиент