• Новак
Сребрени влакна антибактериски deodorant ткаенина, анти-статички, зрачење заштитна крпа.

Сребрени влакна антибактериски deodorant ткаенина, анти-статички, зрачење заштитна крпа.

DEN 14136.00
DEN 14880.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена. Во овој поглед, затоа што телото движење триење ќе произведува многу на статички електрицитет, кога овие статична струја низ висока спроводливост на сребрени влакна, сребро влакна ќе биде претворена во овие магнетно поле, за да се елиминира статички електрицитет на човечкото тело, може да се промовира човековите циркулацијата на крвта. 3, се прилагоди на температурата на телото Сребрени влакна има термички функција, топли денови може брзо да се шири на температурата на кожата и намалување на температурата на телото.(Уште еден начин : Кога ќе купуваат повеќе производи, ние автоматски да се конвертира да се брза испорака.) Затоа ве молам, не грижете се, ако на крајот на Aliexpress испорака дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, бидејќи ние не сме курир компании, не може да се контролира брзината на транспортот, постојат било какви прашања може да се јавите на локалните express , Или може директно да контактирате со нас, произволно ни даде спор е груб, и не може да ги реши сите проблеми.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
l

Избор на клиент